Baba: DNA'ya gerek yok

  • Giriş : 02.08.2006 / 00:00:00

2 yaşındaki Ş.C.E, teslim edildiği ailesiyle birlikte Pendik'teki evine döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünden çıktıktan sonra otomobille Pendik Kurtköy'deki evine dönen S.Ç.E, annesi Y.E. tarafından hemen içeri sokuldu.

Apartmanın önünde bekleyen gazetecilere açıklama yapan baba T.E, çok yorulduklarını, ancak 4 aydır sürdürdükleri çalışmaların karşılığını aldıklarını ifade ederek, “Oğlum benim canım. Bundan sonra karşı tarafla ilgili kanuni süreç devam edecek. Oğlum da çok yoruldu. Oğlumuza kavuştuk. Yaşasın Türk milleti, yaşasın Türkiye” dedi.
T.E, bir soru üzerine, eşinin şikayeti geri aldığı şeklinde sözlerin asılsız olduğunu belirterek, mahkeme sürecinin devam edeceğini söyledi.

Oğlunun bulunması için yaptıkları çalışma ve desteklerden dolayı emniyet ve jandarma ekiplerine teşekkür eden T.E, “Neyin ne olduğu önemli değil. Benim oğluma kavuşmam önemli. Ben kaçıran adamı tanımıyorum. İddialar asılsız. Sizler beni tanıyorsunuz. Medyaya yakın bir insanım” dedi.

T.E, “Oğlunuza DNA testi yapılacak mı?” sorusuna da “Bundan sonrası için ailece oturup bu tür iddialarla ilgili karar vereceğiz. Kim ne söylerse söylesin DNA testiyle ilgili yapılacak çalışmalara ilgi de, gerek de duymuyorum” diye yanıt verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious