Baba katili oldu, bugün tutuklandı

Baba katili oldu, bugün tutuklandı.9759
  • Giriş : 06.12.2008 / 17:30:00

Denizli'de, oğlu tarafından 10 ay önce beddua ettiği gerekçesiyle öldürülen kamyon şoförü İlhan T'nin eşi ile oğlu tutuklandı, gelini serbest bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AA muhabirinin, Denizli Emniyet Müdürlüğünden edindiği bilgiye göre, İlhan T'nin öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan oğlu M.T, eşi G.T. ile gelini S.T, Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Emniyetteki sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf eden M.T. ile suça iştirak ettiği belirlenen maktulün eşi G.T. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, gelin S.T. ise serbest bırakıldı.

-OLAYIN GEÇMİŞİ-

İlhan T'nin (54), 10 ay önce oğlu M.T. tarafından tabancayla öldürüldüğü ve eşi G.T, diğer oğlu Ö.T. ile gelini S.T'nin iş birliğiyle Pınarkent beldesinde kendilerine ait nar tarlasına gömüldüğü iddia edilmişti.

Aile, cinayetten 3 ay sonra İlhan T'nin kaybolduğunu belirterek, polise başvurmuş, aile fertlerinin ifadelerini çelişkili bulan polis, yaptığı takip sonucu iki gün önce, anne G.T'yi, oğlu M.T'yi ve eşi S.T'yi gözaltına almış ve yapılan çapraz sorguda, zanlılar, İlhan T'yi, oğlu M.T'nin öldürdüğünü itiraf etmişti.

Bu arada, suça iştirak ettiği öğrenilen ve Jandarma Astsubayı olarak görev yapan diğer oğul Ö.T. Bitlis'te tutuklanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*