Baba kız uyuşturucu operasyonunda yakalandı

  • Giriş : 02.10.2006 / 00:00:00

Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Antakya'dan 2 kişinin esrar maddesi getireceği ihbarı üzerine Narkotik Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Daha önceden de Bursa'daki 'Torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına esrar maddesi getirdiği belirlenen Ahmet A. (26) ile su tesisatçısı Sedat B.'nin (27) Hatay'dan bindiği şehirlerarası otobüs İnegöl ilçesinden takibe alındı.

Otobüsün terminale gelmesiyle birlikte 2 zanlı, esrarı teslim etmek için Selahattin D. (55) ile buluştu. Polis yaptığı operasyonda 3 kişiyi gözaltına alırken esrar maddesini teslim almak için Merkez Yıldırım ilçesinde Ankara yolu üzerinde bekleyen Sebahattin Ö. (46) ile 19 yaşındaki kızı Yaprak Ö. de narkotik polisi tarafından gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen 5 zanlı, "İştirak halinde uyuşturucu esrar maddesi ticareti yapmak" suçundan adliyeye sevkedildi. Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan sorgulamada genç kızın 'Babamla doktora gidiyorduk' dediği ortaya çıktı. Zanlıların esrar maddesini torbacı tabir edilen sokak satıcılarına satacakları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious