Baba-kızı kahvaltı masasında öldürdüler

  • Giriş : 24.12.2006 / 00:00:00

ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde, emekli ezcacı 67 yaşındaki Şevket Akbulut ile 37 yaşındaki kızı Seval Akbulut, bu sabah kahvaltı yaparken kimliği belirsiz kişilerin silahlı saldırısında can verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kumluca'ya bağlı Yazır Köyü Keller Mahallesi'ndeki olay bu sabah saat 09.00 sıralarında meydana geldi. İnşaat halindeki tripleks evlerinin giriş katında kahvaltı yapan Şevket Akbulut ve kızı Seval Akbulut, eve giren kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Tabancayla 5- 6 el ateş edilmesinin ardından, baba- kız vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla hayatını kaybetti.

Şevket Akbulut ile kızı Seval'in cesetlerini bulan komşuların haber vermesi üzerine jandarma ekipleri olay yerine gelerek inceleme başlattı. Katil ya da katillerin, sadece oda kapısı bulunan ve henüz dış kapısı takılmayan eve kolayca girip ateş ettikten sonra olay yerinden kaçtığı belirlendi. Yakında ev bulunmadığı için de silah seslerinin duyulmadığı belirtildi.

Kızıyla öldürülen Şevket Akbulut'un eşinin Kumluca Merkez'de oturan diğer kızının yanında olduğu ifade edildi. Seval Akbulut'un ise yaklaşık bir yıl nikahsız yaşadığı kişiden ayrılarak bir süre önce ailesinin yanına yerleştiği öğrenildi. Jandarma, baba- kızın öldürülmesi olayıyla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious