Baba kızını boğazlarken kardeşleri izlemiş

Baba kızını boğazlarken kardeşleri izlemiş.4528
  • Giriş : 02.11.2008 / 18:18:00

İzmir'in Küçükyalı semtinde dün boğazı kesilerek öldürülen genç kızın 2 erkek kardeşi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre, Emine A'nın Küçükyalı semtindeki evlerinde boğazının kesilerek öldürülmesi sırasında evde bulundukları belirlenerek gözaltına alınan 2 kardeşin sorgulaması tamamlandı.

Ablaları Emine A'yı babaları H.A'nın öldürdüğünü ileri süren G.A. (18) ile D.A. (16), emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra ''cinayete tanık olup engellemedikleri'' iddiasıyla adliyeye gönderildi.

Cumhuriyet Savcılığındaki ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edilen G.A. ile D.A, tutuklandı.

İzmir'in Küçükyalı semtinde dün bir apartmanın 2. katındaki evde Emine A. (20) boğazı kesilerek öldürülmüş bulunmuş, Emine A'nın annesi Türkan A, kocası H.A'yı elbiseleri kanlı şekilde apartmandan çıkarken gördüğünü, eve girdiğinde de kızının cesediyle karşılaştığını söylemişti.

Polisin araştırmasında, öldürülen Emine A'nın bir süre önce babasının kendisine cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla polise başvurduğu, şikayetini geri alması için babasının tehdit etmesi üzerine yaklaşık 2 ay önce evden kaçtığı ve cinayetten 1 gün önce de eve geri döndüğü belirlenmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*