Baba'dan Bırr savunması

Baba'dan Bırr savunması .10810
  • Giriş : 18.07.2007 / 17:32:00

Müslüm Gürses, Coca Cola için çektiği reklam filmi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fox televizyonunda yayınlanan 'Daha Ne Olsun' isimli programa konuk olan Müslüm Gürses, Coca Cola için çektiği reklam filmi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Müslüm Baba, hikaye kendisine geldiği zaman ilk başta endişelendiğini ifade ederek, karar vermek için 3-4 gün düşündüğünü anlattı.

Gürses, 'Hikayeyi okudum. Gerçekten bende hoş duracağı kanaati oluştu. Çekelim dedik ve başladık. Hakikaten de çok güzel olmuş' diyerek hayranlarının tepkisine karşılık reklam filmini savundu.

Program sırasında 5 kişilik şov ekibi Müslüm Gürses'in hayranlarını taklit ederek ona tezahüratlarda bulundu. Oyunculardan birisinin 'jilet' ile kendisini kesme parodisi üzerine araya giren Gürses, 'Şimdi en güzeli çiçek ve alkış. Karşılık o olması gerekiyor. Buradan görüyorum, mutlu oluyorum' dedi.

Parodi ekibinin 'Müslüm Baba'nın karizmasını çizeni ben çizerim' sözleri üzerine hemen araya giren Gürses, 'Kimse bizim karizmamızın çizilmesine sebep olamaz' diye konuştu.

Müslüm Gürses, medyada yer alan hayranlarının reklam filmine tepki gösterdiği ve boykot başlattığı yönündeki haberlere de itibar etmediğini belirtti. Gürses, 'Böyle ipsiz lakırtılara iltifat etmemek gerek. Onlara da pabuç bırakmamak gerek. Orada gördüğünüz nedir, bir serinleme esprisidir. Fırladı yani... Bence hoş olmuş' dedi.

TELEVİZYON GAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious