Babaları kaçırılan kardeşlere tehdit!

Babaları kaçırılan kardeşlere tehdit!.14179
  • Giriş : 08.01.2009 / 17:17:00

Uşak'ta yaklaşık 2 aydır kayıp olan Çetin Cağfer'in (37) çocuklarının, gelen tehditler sebebiyle okula gidemediği belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Babaanne Neslihan Cağfer (65), oğlunun, dost hayatı yaşadığı kadın tarafından kaçırılmış olabileceğini iddia etti.
Oğlunun cinayet işlediği için 8 yıl hapis yattığını, çete kurma ve silah taşıma suçlarından dolayı ceza aldığını anlatan Neslihan Cağfer'in verdiği bilgiye göre, Çetin Cağfer, cezaevinden çıktıktan sonra 2008 Haziran ayında, İzmir'in Çeşme ilçesinde dost hayatı yaşadığı S.Ş.'yi (28, Serap Şen) Uşak'a götürerek ayrı bir ev tuttu. Kütahya'nın Gediz ilçesinde de gazino kurup birlikte çalıştırmaya başladı. İki ay önce kaybolan Cağfer'e ait 31 SV 887 plakalı araç, Işık Mahallesi'nde, hasmı olan bir kişinin evinin önünde bulundu.

Neslihan Cağfer, oğlunun S.Ş.'yi dövdüğü için kaçırıldığını öne sürdü. Oğlunun cep telefonu numarasını sadece S.Ş.'nin bildiğini ifade eden Cağfer, iki aydan beri bu telefona tehditler geldiğini, ağza alınmayacak küfürler yazıldığını, "50 bin lira vermezseniz oğlunu öldürürüz" şeklinde mesajlar gönderildiğini söyledi.
Neslihan Cağfer, oğlunu ölü ya da diri bulunmasını talep etti.

Cağfer, "Her tarafa başvurduk. Telefon numaralarımız dinlenmiyor. Biz insan değil miyiz? Bundan önce Fatma'yla evliydi fakat S.Ş ile duruyordu. Tehlikeli bir insan bu. Benim ekmeğimi yedi, üç dört ay sofra kurdum, bulaşığını yıkadım. Çocuğum onun elinde. Gece telefon etti, 'Çetin, filan yere bir şey gönderiyorum.' dedi. Arabayla çıktı gitti çocuk, sonra da dostlarına kaçırttı. S.Ş.'yi dövdü benim oğlan, onun intikamını alıyor." diye konuştu.
Çetin Cağfer'in tehditler yüzünden okula gidemeyen çocukları P.C. (14), K.C. (12) ve A.C. (7) ise psikolojik sıkıntılar yaşıyor. Gözü yaşlı çocuklar, babalarının bir an önce bulunmasını istiyor.

Çocuklardan evin büyük kızı P.C., "Babamı kim kaçırdıysa geri getirsin. İstediği şeyi de verelim. Babam istediği kadar cezaevine de girsin, yine de babamızdır. İyi olsun kötü olsun, biz babamızı istiyoruz." ifadelerini kullandı.
K.C. de, "Babamı geri getirin. Yalvarıyorum size, gerekirse para da veririz. Gerekirse evimizi veririz." şeklinde konuştu.
Evin tek oğlu olan en küçük çocuk A.C. ise, "Babamı istiyorum ben, başka hiç kimseyi istemiyorum. Babam kimin elindeyse getirsin." dedi.

Bu arada çocuklar, Çetin Cağfer'in ilk eşi, yıllar önce evini terk eden anneleri Fatma isimli kişiden de haber alamadıklarını dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*