Babanın kürtaj sonrası cinneti

Babanın kürtaj sonrası cinneti.10988
  • Giriş : 31.03.2007 / 00:00:00

İzmir'de emekli işçi Enver İrten, kürtaj olan evli kızı Hatice Bozyel'i (21) hastanede bırakıp giden damadı Şükrü Bozyel (25) ile dünürü Mehmet Bozyel'i (50) pompalı tüfekle öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi olan Hatice Bozyel, yaklaşık 7 ay önce ailesinin karşı çıkmasına rağmen kaçarak Kütahya'da beyaz eşya mağazası bulunan Şükrü Bozyel'le evlendi. Hatice ve Şükrü Bozyel çifti arasında kısa süre sonra başlayan şiddetli kavgalar ikiliyi boşanma noktasına getirdi. Yakınlarının ifadesine göre, karşılıklı boşanma davası açılmasından sonra Hatice Bozyel'in hamile olduğu ortaya çıktı. Bebek beklemelerine rağmen taraflar boşanma kararından vazgeçmedi. Daha sonra Hatice Bozyel bebeğini kürtajla aldırmaya karar verdi. Ailelerin de katıldığı bu kararın ardından Hatice Bozyel, dün sabah saatlerinde eşi Şükrü Bozyel, kayınpederi Mehmet Bozyel, eşinin ablası Dilek Yalçın ve babası Enver İrtem ve yakınlarıyla Özel Çınarlı Hastanesi'ne geldi.
Hatice Bozyel'in kürtaj olmasından sonra iddiaya göre eşi Şükrü Bozyel ve yakınları hastaneyi terketti. Buna karşı çıkan Enver İrtem, damadı ve dünürüyle tartıştı. Bozyel Ailesi'nin fertleri hastaneden çıkıp araçlarına binmek üzere otoparktaki araçlarına yönelince peşlerine düşen Enver İrtem, otomobilinden aldığı pompalı tüfekle karşılarına çıktı. Bozyel ailesinin fertlerine yaptıklarının kendisine ve kızına büyük hakaret olduğunu söyleyen İrtem peşpeşe silahını ateşlemeye başladı. Pompalı tüfekten çıkan saçmalarla damat Şükrü Bozyel olay yerinde yaşamını yitirirken, ağır yaralanan babası Mehmet Bozyel ve ablası Dilek Yalçın ağır yaralandı. Enver İrtem kaçarken, hemen yakındaki Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan yaralı baba- kızdan Mehmet Bozyel de doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious