Babanıza ücretsiz mesaj gönderin!

Babanıza ücretsiz mesaj gönderin!.9791
  • Giriş : 15.06.2007 / 09:15:00
  • Güncelleme : 15.06.2008 / 20:25:48

Babanızın "Babalar Günü"nü buraya yazacağınız mesajla kutlayın.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

HABER AKTÜEL - Bugün Babalar Günü… Hemen her babanın hatırlanmak istediği en özel gün. Haber Aktüel ailesi olarak tüm babaların Babalar Günü’nü kutlarken bu özel günü sizlerle paylaşmak istedik.

 

Aşağıdaki linke tıklayarak babanıza bir sürpriz yapabilir ve ona olan sevginizi açılan sayfadaki formu doldurarak bu sayfadan hatırlatabilirsiniz. Yakınlarınızı da bu sayfaya yönlendirerek onları da haberdar edebilirsiniz.

 

Haydi, şimdi babanızın Babalar Günü’nü kutlama zamanı!

 

MESAJ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

AYŞE GÜLAY

 

Babam ben 1 yaşındayken başka bir kadınla evlenip bizden kopmuş. Biz 6 kardeşiz ve ben en küçükleriyim. Şu anda 40 yasŞmdayım. Babam olmadı ama dedeciğim ve 3 tane aslan gibi abilerim vardı. Baba sevgisini onlarda yasadım. Ortanca abım 9 yaşında çalışmaya başladı ve bizim tüm eksiklerimizi o küçücük yasında o gideriyordu. Ne çocukluğunu yasayabildi ne de gençliğini. Tek gayesi bizleri en iyi bir şekilde yetiştirmekti. Biz de ona ömrümüz var oldukça dua ediyoruz ve onu çoook seviyoruz. Allah’ım onun her zaman yardımcısı olsun ve her şey gönlünce olur inşallah.

 

AYCAN TÜRK

 

Sevgili babacığım Haluk Türk,

 

Bugün babaların günü. Yani senin günün. Babalar Gününü kutlar ellerinden öperim. Her zaman her koşulda hep beraber olalım olur mu?

 

TUBA EVREN

 

Sığmazsın bilirim bir kaç mısraya,
Anlatmak isterim seni dünyaya,
Acelen neydiki uçtun semaya,
Mezar'ının başında ağlarım baba

 

MURATHAN AYDIN

 

Sen baba gibi babasın ve iyi ki benim babamsın. Günün kutlu olsun, mutlu olsun için huzurla dolsun. Sevgili babam Abdullah Aydın

 

ŞİRAZE BAYRAM

 

Önce babam Kerim Bayram olmak üzere tüm babaların Babalar Gününü kutluyorum. Ancak babaların özel olduğunu sadece bugünlerde hatırlamamak gerekiyor. Benim babam da sizin babanız da çok özel. Yılın her günü… Allah onları başımızdan eksik etmesin. Evlerimizin direği…

 

SEVDA SOYCAN

 

Canım Babacım Alper, seni çok seviyorum. Allah yokluğunu göstermesin. Babalar günün kutlu olsun babacım. Hep bizimle ol olur mu?

 

CEREN KOÇ

 

Baba, bu babalar gününde de gurbettesin. Ben yine saramıyorum seni kollarımın arasına. Ama bak bu sefer babalar gününü binlerce kişiyle kutluyorum. Hediyeni gönderdim buradan da kutlamış olayım. Babalar günün kutlu olsun baba…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious