Babasından sonra çocuğunun da doğumunu yaptırdı

Babasından sonra çocuğunun da doğumunu yaptırdı.17442
  • Giriş : 29.06.2017 / 12:18:00

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya 25 yıl önce doğumunu yaptırdığı Baran Yıldırım’ın şimdide çocuğunun doğumunu yaptırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Konuyla ilgili sevincini paylaşan Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, “ Yıllar önce Buhara Yıldırım'ın çocukları Baran Yıldırım ve Tuğçe Yıldırım’ın doğumlarını gerçekleştirmiştim. Baran Yıldırım, iki yıl önce  Diana hanımla evlendi. Ne mutlu bana ki 25 yıl önce doğumunu yaptırdığım Baran Yıldırım’ın şimdi de çocuğunun doğumunu yaptırdım. “ dedi.

Çok teşekkür ediyorum

Diana-Baran çiftinin çocukları Ezel’in ailesi ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar yaşamasını dileyen Op.Dr.Akkaya, “ Yine  aynı aileden 20 yıl önce doğumunu yaptırdığım Tuğçe Yıldırım’ın da doğumunu yaptırmanın mutluluğunu yaşamak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Tuğçe Yıldırım’ın  15 Temmuz 2017’de evleneceğini belirten Op. Dr. Akkaya, “ En büyük dileğim Tuğçe Yıldırım’ın da   biran önce hamile kalması ve çocuğunun doğumunu yaptırmanın da bana  nasip olması. Tüm aileyi  tekrar kutluyor, sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar diliyorum.  Bu mutluluğu bana yaşattıkları içinde kendilerine ayrıca  çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*