Babasını parçalayarak valize koydu!

  • Giriş : 31.01.2008 / 08:57:00

Balıkesir'de öldürdüğü babasının ceset parçalarının buluduğu valizle İstanbul'da yakalandı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balıkesir'de bıçakla babasını doğradığı iddia edilen Fahri Baş (35), valize koyduğu ceset parçalarını otobüsle İstanbul'a getirdi. Küçükçekmece'de bir simitçide yakalanan Baş'ın şizofren hastası olduğu belirtildi.

İddialara göre şizofren hastası olan Fahri Baş, 61 yaşındaki babası Mehmet Ali Baş'ı Balıkesir'de öldürüp bıçakla doğradı. Dirseklerinden ayırdığı kollar ile dizlerinden ayırdığı bacakları valize koyan Fahri Baş, valizle birlikte otobüsle İstanbul'a geldi. Küçkçekmece'de bir simitçiye giren Baş, içerisinde ceset parçalarının bulurduğu valizle tuvalete germeye çalışınca işyeri çalışanları, durumundan şüphelendi. Valizde bomba olabileceğini düşünen işyeri çalışanları, durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, valizi açınca korkunç manzarayla karşılaştı. Kesilmiş kol ve bacak parçalarını gören polis ekipleri, Fahri Baş'ı yaklayarak gözaltına aldı. Polsin yaptığı araştıma sonucu Baş'ın şizofren hastası olduğu ve daha önce tedavi gördüğü tespit edildi. Cesedin ise Baş'ın 61 yaşındaki babasına ait olduğu ortaya çıktı.

Fahri Baş'ın annesinin de şizofren hastası olduğu ve hastalığın ailede ırsi olduğu belirtildi. Baş, gözaltına alınarak Küçükçekmece Merkez Karakolu'na götürüldü. Baş'ın Balıkesir'e götürüleceği kaydedildi.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious