Babasını ve sevgilisini öldürüp çuvala koydu

Babasını ve sevgilisini öldürüp çuvala koydu.8144
  • Giriş : 08.08.2008 / 00:36:00
  • Güncelleme : 07.08.2008 / 23:56:57

18 yaşındaki genç, babası ile yatakta yakaladığı sevgilisini öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Bahçelievler'de 18 yaşındaki genç, 45 yaşındaki hurdacı babası ile yatakta yakaladığı 27 yaşındaki sevgilisini kafalarına ikişer kurşun sıkarak öldürdü.

Genç ile kendisine yardım eden kuzeni, cesetleri ayrı ayrı çuvala koydu. 3 gün sonra cesetleri tesadüfen bulmuş gibi polisi arayan genç, çelişkili konuşunca yakayı ele verdi.

Hurdacı Turgut Avanes, Bahçelievler'deki işyerinde sevgilisi olduğu öğrenilen Hayriye Ergin'le birlikte ölü bulundu. Başlarından tek kurşunla vuruldukları anlaşılan Avanes ve Ergin'in katil zanlısı olarak gözaltına alınan oğul Turgay Avanes'in ifadesinde annesini aldattığı için babasını öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.

Dereyolu Caddesi Ünver Sokak 13 numarada bulunan işyerine gelen Turgut Avanes'in yakınları içeriden gelen kokular üzerine polisi aradı. Avanes'in hurda alım satımı yaptığı işyerinde inceleme yapan polis bir çuval içerisinde Avanes ile Hayriye Ergin'in cesetlerini buldu. Avanes ile Ergin'in başlarına sıkılan birer kurşunla öldürüldükleri tespit edildi. Yapılan incelemenin ardından cesetler cesetler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Şirinevler'deki bir barda konsomatris olarak çalışan Ergin'in yakınları sinir krizi geçirdi. Ergin'in babası Atilla Ergin, Turgut Avanes'i tanımadıklarını, ancak kızının ölümünden bar sahipleri ve çalışanlarının sorumlu olduğunu söyledi. Cinayetten üç gün önce Avanes ve Ergin için polise kayıp başvurusunda bulunan iki ailenin yakınlarının çilişkili ifadeler vermeleri üzerine polis, Avanes'in oğlu Turgay Avanes'i gözaltına aldı. Oğul Avanes polise verdiği ilk ifadesinde annesini aldattığı için babasını ve sevgilisini öldürdüğünü itiraf etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*