Babasının acısına daha fazla dayanamadı

Babasının acısına daha fazla dayanamadı.8225
  • Giriş : 05.04.2009 / 22:25:00

Gaziantep'te bir süre önce babasını kaybeden Mustafa Sefil intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziantep'te bir süre önce babasını kaybeden Mustafa Sefil (32), Oğuzeli İlçesi'ndeki evlerinin bahçesinde ruhsatsız tüfeği ile kafasına bir el ateş ederek hayatına son verdi.

Gaziantep'te, yaklaşık 1 yıl önce babasının ölümünün ardından bunalıma girdiği öğrenilen Mustafa Sefil (32), kafasına tüfekle ateş ederek intihar etti.

Merkeze bağlı Oğuzeli İlçesi Güllükbahçe Sokak No 65'te annesi ve kardeşleri ile birlikte ikamet eden Mustafa Sefil, evin bahçesinde otururken, bir anda tüfeği aldı ve kafasna ateş etti.

Silah sesi üzerine bahçeye koşan annesi ve kardeşleri Mustafa Sefil'i kanlar içerisinde yerde yatarken buldular. Olay yerine çağrılan ambulans ile Sefil önce Oğuzeli Devlet Hastanesi'ne, ilk müdahalenin ardından da Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Şuuru kapalı bir vaziyette hastaneye getirilen Mustafa Sefil yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bu arada hastane bahçesinde bekleyen Mustafa Sefil'in yakınları ölüm haberi ile birlikte gözyaşına boğuldu. Annesi Ganime Sefil, "(Babam, 10 güne kadar yanına geleceğim babam) diye kendi kendine konuşurdu Mustafa. Önce babanı şimdi seni kaybettim. Ben ikinizin acısına nasıl dayanacağım" diye gözyaşı döktü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*