Bağımsız aday Mesut Yılmaz'dan Mumcu'ya 'istifa et'

Bağımsız aday Mesut Yılmaz'dan Mumcu'ya 'istifa et'.10216
  • Giriş : 05.07.2007 / 10:34:00

Yılmaz, Erkan Mumcu’ya bir kez daha “istifa et” çağrısında bulunacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eski ANAP'lılarla 20 Temmuz'daki mitingde buluşacak olan Yılmaz, Erkan Mumcu’ya bir kez daha “istifa et” çağrısında bulunacak.

ize’den bağımsız milletvekili olarak seçim yarışına katılan eski ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, 20 Temmuz’da eski ANAP milletvekillerinin de desteğiyle, seçim bölgesinde gövde gösterisine hazırlanıyor. Milletvekili seçilmesi durumunda merkez sağı toparlayacağını söyleyen Yılmaz’ın, mitingde ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu’ya bir kez daha “istifa et” çağrısında bulunacak.

22 Temmuz’da yapılacak seçimlere, Rize’den bağımsız milletvekili adayı olarak katılan ve seçilmesi halinde merkez sağı toparlayacağı iddiasında bulunan eski ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz, seçimlere iki gün kala Rize mitingiyle seçmenin karşısına çıkacak.

MİTİNGE ESKİ ANAP MİLLETVEKİLLERİ DE KATILACAK
Yılmaz’ın 20 Temmuz’da yapılacak olan Rize mitingi için eski ANAP milletvekilleri de kolları sıvadı. Eski ANAP’lıların, miting öncesinde organizasyon yaptığı ve Yılmaz’ın Rize mitingine toplu halde katılacakları öğrenildi.

YILMAZ YİNE MUMCU’YU İSTİFAYA ÇAĞIRACAK
Yılmaz’ın ise seçim mitinginde merkez sağın seçim döneminde, özellikle Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu tarafından düşürüldüğü durumu değerlendireceği ve bir kez daha Mumcu’yu istifaya davet edeceği bildirildi. Yılmaz’ın, Rizelilerce Meclis’e gönderilmesi halinde, merkez sağı toparlayacağı sözünü vereceği de kaydedildi.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious