Bahar Candan'dan Murat Boz paylaşımı

Bahar Candan'dan Murat Boz paylaşımı.21824
  • Giriş : 18.05.2017 / 14:34:00

Magazin gündeminden düşmeyen Bahar Candan dur durak bilmiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler ile Murat Boz'un yaptığı iddia edilen çapkınlık magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olayın kahramanlarından Bahar Candan'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım dedikoduları iyice ateşledi.

Geçen hafta Murat Boz ve Eser Yenenler, Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakalanmıştı. Bu olayın ardından Murat Boz ile sevgilisi Aslı Enver ayrıldı haberleri çıkmıştı.

Bahar Candan, adeta Murat Boz ile Aslı Enver'in ilişkisini bitirmeye yemin etmiş gibi. Murat Boz ile yakalandığı haberi videoya Bahar Candan dün de Instagram'da biyografi bölümüne 'M' harfi ve anahtar işareti yapmıştı.

'İşte Benim Stilim' programı ile ünlenen Bahar Candan yine rahat durmadı ve bugün de karanlık fotoğraf bir paylaştı. Fotoğraftaki kişi Murat Boz'a çok benziyordu.

Bahar Candan'ın bu hamlelerine rağmen ayrıldığı iddia edilen Murat Boz ve Aslı Enver cephesinden herhangi bir cevap gelmedi.

MURAT BOZ DA DÜN STÜDYODAN VİDEOLAR PAYLAŞMIŞTI

Murat Boz yeni albümü için stüdyoya kapandı. Bahar'ın paylaştığı fotoğrafta stüdyoda çekildiği için bu fotoğraftaki kişinin Murat Boz olduğu iddiası daha da güçlendi. 

POSTA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*