Bahar sevincini uçurtma ile karşıladılar

Bahar sevincini uçurtma ile karşıladılar.16728
  • Giriş : 11.04.2009 / 11:07:00

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde Özel Gül Aydın İlköğretim Okulu öğrencileri, baharı rengarenk uçurtmalarıyla gökyüzünü şenlendirerek kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Okul velileri ve halkında yoğun ilgi gösterdiği Uçurtma Şenliği tam bir bayram neşesi içinde geçti. Özel Gül Aydın İlköğretim Okulu dördüncüsünü düzenlediği geleneksel uçurtma şenliğinde en yükseğe çıkan uçurtma ve en güzel el yapımı uçurtma yarışmalarının yanı sıra, ip atlama, halat çekme, top saydırma, yumurta taşıma ve jenga yarışmaları şenliğe renk kattı.

Gıda standının zenginliği dikkatleri üzerine çekerken, gözleme, döner, çiğ köfte, kavurma ve tatlı çeşitleri lezzetleriyle katılımcılardan tam not aldı.

Okul Müdürü Veysel Gök, "Okul olarak bu tür sosyal etkinliklerle hem öğrencilerimizin, hem velilerimizin hem de Birecik halkının bir arada hoşça vakit geçirmelerini ve baharı bir şenlik havası içinde karşılamalarını hedefledik. Düzenlemiş olduğumuz organizasyonunda her hangi bir aksaklığın ve sıkıntının yaşanmaması bizleri bir hayli sevindirmiştir." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*