Bahçeli, AKP ve CHP'ye fena yüklendi

Bahçeli,  AKP ve CHP'ye fena yüklendi.8984
  • Giriş : 17.01.2009 / 17:30:00
  • Güncelleme : 17.01.2009 / 17:30:37

Bahçeli, Türkiye'de tahterevalli siyaseti yapıldığını, bir uçta CHP, diğer uçta da AKP'nin bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nilüfer İlçesi Fethiye Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törende konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, hedefine AK Parti ile CHP'yi oturttu. Devlet Bahçeli, "TV'de görünmüyoruz diye düştüğümüz bir aşağılık kompleksimiz de yoktur. Ne biliyorsanız yapınız. Tahterevalli siyaseti ortaya konmuştur. Bir ucuna AKP diğer ucuna CHP oturmuştur. Tam anlamıyla yalan dönemi yaşıyoruz dedi.

Fethiye Kültür Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan Devlet Bahçeli, partililerinden büyük ilgi gördü. Türk televizyonlarında gün boyu AKK tanıtımlarının iddia ederek, "Aday tanıtım toplantıları TV'lerde akşama kadar AKP takdimleriyle geçiyor. Başka bir ülkeden gelmiş olsanız, Türkiye'deki televizyonlar sabahtan akşama kadar takip etmeniz gerekse o yabancı TV'lerde 2 parti görür sadece sanki seçime 2 parti giriyormuş gibi. Gerçek bu mudur? Başta TRT olmak üzere tüm televizyonlar eğer bu ülkeye saygı duyuyorlarsa demokrasinin içindeki var olan siyasi partileri eşit olmasalar bile akşama kadar vermek zorundalar. O güzide TV yöneticileri sahiplerine böyle bir davranışlarından dolayı MHP olarak sitemimiz yoktur. TV'de görünmüyoruz diye düştüğümüz bir aşağılık kompleksimiz de yoktur. Ne biliyorsanız yapınız. Türkiye'de MHP vardır ve devam edecektir. Türkiye'yi karış karış dolaşacağız" dedi.

BAŞBAKAN İNSANLARI AŞAĞILIYOR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Başbakan Erdoğan'ın nerede olursa olsun konuşurken millete hizmet eden insanları aşağılayan üslup kullandığını ve bundan vazgeçmediğini öne süren Bahçeli, şöyle konuştu:
"Hükümetin içinde bazıları tek başına hükümet olmuştur. Bazıları ise koalisyonlarda yer almak suretiyle bu millete hizmet etme imkanı bulmuşlardır. Cezaevinden nasıl girdiğin, nasıl çıktığın, villaya benzer cezaevinde nasıl kaldığın, sonra MHP ile nasıl paslaşarak Siirt'ten aday olup nasıl Başbakan olduğunu bu millet biliyor. Millet bilmesine rağmen 57. hükümeti yok farz edip milleti 58. hükümetin kalkındırdığını söylemek kendini beğenmişlik olur"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Bursa Büyükşehir Belediyesi başkan adayının eski İçişleri Bakanı Mehmet Gazioğlu, Osmangazi Belediye Başkanı adayının eski belediye başkanlarından Basri Sönmez, Yıldırım Belediyesi için de yine aynı ilçenin eski belediye başkanı Cüneyt Karlık olduğunu bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*