Bahçeli, Erdoğan'ı bu sözlerle yalanladı

Bahçeli, Erdoğan'ı bu sözlerle yalanladı.8984
  • Giriş : 10.02.2009 / 10:59:00
  • Güncelleme : 10.02.2009 / 11:35:50

Bahçeli, Erdoğan'ı Süleymaniye'deki çuval olayının kronolojisini vererek yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Seçmen desteği siyasi iradelere her şeyi yapma hakkı vermez. Amacı ülkeye ve millete hizmet olan siyasetin bir siyasi ahlak içinde olması zorunludur. Seçimleri mefaat yarışına dönüştürülmesi doğru değildir. Meşru ve ahlaki olmayan yollarla seçmen aldatılmamalı. seçim rüşvetiyle milli irade dolandırıcılığı doğru bir durum olamaz. AKP omurgasız bir yaklaşım içinde..

Fetih ve fatih edebiyatıyla bir yere varılmaz. Çuval olayının kronolojisi AKP'nin maskesini bir kez daha düşürecektir. Irak'ta askerlerimiz gözaltına alındıktan 2 gün sonra başbakan devreye girmiştir. Sözde başbakan, ABD'li bakan Cheney'e kafa tutmuştur. Madem öyle bir şey yaptın neden nota vermedin. Nota müzik notası değildir. Sözde kahramanlık hikayesi.. Davos'ta şahin Süleymaniye'de serçe..

İktidarın gündemi başka milletin gündemi başkadır. Başbakan yüzü kızarmadan malumu ilam ermektedir. Recep Tayyip olduğu sürece işsizler işsiz kalmaya devam edecektir. Başbakan'ın cüreti aşan sözlerine karşılık, madem işsizliği bitiremediğinizi itiraf ettiniz büyüdük geliştik yalanını da tekrarlayıp durmayın..

Resmi rakamlarla bile 2 milyon 680 bin kişi iş arıyor. Başbakan ve bakanların çocukları genç yaşta iş adamı oluyor. Erdoğan ve bir avuç menfaat şebekesi devletin imkanını kullanıyor.

Dicle'nin kenarındaki sahipsiz koyunun hesabını soracak olan yüksek adalet, AKP anlayışının neresindedir.

Aldanmayacağız aldatmayacağız diyen Başbakan Erdoğan'ın aldatmaya devam ettiği ortadadır. Çevresini zengin etmekle uğraşan AKP ile yıllar heba oldu.

Bizim hangi dilden anlayacağımıza soran başbakana biz Türkçe konuşup Türkçe söyleriz. Biz siftahsız dükkan kapatan esnafın, yazın sıcak altında mahsul almaya çalışan çiftçinin, işçinin emekçinin memurların dilidir.

Bizim amacımız Türk milletin hakkını savunmaktır. Başbakan'ın bizi anlamasını beklemiyoruz. Buna da ihtiyacımız yok.

Küresel ekonomik kriz etkisini sürdürüyor. Krizin derinleşeceğinin işaretleri durumu daha da zorlaştırıyor. Bunun ekonomik sonuçları daha da ağır olacaktır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*