Bahçeli, PKK ile ilişkileri var dediği DTP'lilerin elini sıktı

Bahçeli, PKK ile ilişkileri var dediği DTP'lilerin elini sıktı.12692
  • Giriş : 15.12.2007 / 12:09:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 03:14:34

Başbakan Erdoğan, milletvekillerinin Kurban Bayramını da kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TBMM 2008 Yılı Bütçesi'nin kabulünden sonra Genel Kurul Salonu'nda bayram kutlaması yapıldı ve bu esnada çarpıcı tokalaşma sahneleri yaşandı. Önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli ve DTP'lilerle tokalaştı. Ardından da Bahçeli DTP'lilerin elini sıktı.

Bahçeli, PKK ile ilişkili olduğunu öne sürerek "solumuzda oturuyorlar" dediği DTP'li milletvekilleriyle tokalaşarak Kurban Bayramlarını kutladı.

Böylece DTP Grup Başkanı Ahmet Türk'ün el sıkmasının ardından Bahçeli ile ikinci tokalaşma yaşanmış oldu.

ERDOĞAN, ÖNCE BAHÇELİ İLE TOKALAŞTI

Başbakan Erdoğan, milletvekillerinin Kurban Bayramını da kutlayarak, bayramların, birlik, beraberlik, sevgi ve dayanışma günleri olduğunu dile getirdi. Erdoğan, Kurban Bayramının, millet, ülke, tüm İslam dünyası ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Başbakan Erdoğan, konuşmasını tamamlamasının ardından ilk olarak alkışlar arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile tokalaştı ve kısa bir süre sohbet etti. Erdoğan, daha sonra CHP, MHP ve DTP grup başkanvekilleri, milletvekilleriyle, ardından komisyon sırasında bulunanlar, Divan Başkanlığı ve son olarak Bakanlar Kurulu üyeleriyle tokalaştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious