Bahçeli'den başsağlı mesajı

Bahçeli'den başsağlı mesajı.9176
  • Giriş : 16.10.2008 / 15:16:00

Bahçeli, Hakkari'nin güvenlik güçlerine yönelik terörist saldırıda 5 güvenlik görevlisi içinbaşsağlığı mesajı yayımladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari'nin Kavaklı bölgesinde güvenlik güçlerine yönelik terörist saldırıda 5 güvenlik görevlisinin şehit olması nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Bahçeli, mesajında, ''Açtıkları fitne ve ateş çukurunda yoak olmaya mahkum olan bölücü mihrakların bu eylemlerinin, milletin sabrını tüketme noktasına getirdiğini'' belirtti.

Kanlı terör örgütünün, herkesçe malum odaklardan aldığı cesaret ve güçle, bin yıllık kardeşlik hukukunun kadük hale gelmesi için her yolu denediğini kaydeden Bahçeli, ''Türkiye'yi yöneten siyasi partinin; milli hasletlere uzak ve yabancı olması, yıkıcı ve bölücü mihrakları müsamaha ile karşılaması, terörizme karşı yapılan mücadelenin kararlılığını ve icrasını ziyadesiyle zedelemektedir'' dedi.

Bahçeli, mesajında ''bölücü hainler ile yardım ve yataklık yapan yardakçılarının, döktükleri her şehit kanının hesabını mutlaka vereceklerini, bu hususta Türk milletinin müsterih olması gerektiğini'' ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*