Bahçeli'den Ergenekon'a ilginç benzetme

Bahçeli'den Ergenekon'a ilginç benzetme.9176
  • Giriş : 08.01.2009 / 09:09:00

Bahçeli Ergenekon operasyonları için 'Dipsiz bir kuyu gibi her önüne geleni içine alıyor. Dikkatli olun" uyarısında bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün MHP Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK), "Ergenekon dipsiz bir kuyu gibi her önüne geleni içine alıyor. Ucu bucağı belli değil. Yorumlarınızda dikkatli olun" uyarısında bulundu.

Davanın gittikçe karmaşıklaştığını ve boyutlarının genişlediğini dile getiren Devlet Bahçeli şunları söyledi:

'Sonucu bekleyeceğiz'

"Ucu bucağı nereye gidiyor belli değil. Her geçen gün yeni isimler soruşturma kapsamına alınıyor. Bazı sanıkların davaları sürüyor, bazıları hakkında iddianame yeni hazırlanıyor, bazıları daha yeni gözaltına alınıyor. Davanın ayrıntıları hakkında henüz detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Gözaltıların dayanaklarının ne olduğu konusunda da net birşey yok. Davanın şumulü ortaya çıkmadı. Yargılama devam ediyor. Yargıdan çıkacak sonucu bekleyeceğiz. Herkesin yargının vereceği karara saygılı olması gerekir. Çok dikkatle izlenmesi gereken bir süreç. Biz dikkatli izlemekle yetinelim. Uluorta değerlendirme ve yorumlardan kaçınalım. 'Olsa olsa böyle olur' diyerek, yapacağımız yorumlarda dahi dikkatli olalım."

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*