Bahçeli'den generale tarihi ders!

Bahçeli'den generale tarihi ders!.8984
  • Giriş : 19.05.2009 / 01:15:00
  • Güncelleme : 18.05.2009 / 23:22:22

Sanıyorum Cindoruk mühendisleri, MHP’den umutlarını kestiler ki, CHP’ye partner olarak DP’yi seçtiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bahçeli'den paşaya ders

Hüsamettin Cindoruk'a bakılırsa, DP'nin yeni hedefi, AK Parti'yi iktidardan uzaklaştırmak. Varlığını başka bir partinin varlığına adayan bir siyasal anlayış, herhalde sadece bize özgü bir yamukluk olsa gerek. Ülkeyi yönetmeye talip olmayıp AK Parti düşmanlığında filizlenmeyi umuyorlar.

Bu politika bile Cindoruk'un üstlendiği misyonu tarif etmesi bakımından yeterlidir. Sanıyorum Cindoruk mühendisleri, MHP'den umutlarını kestiler ki, CHP'ye partner olarak DP'yi seçtiler.

Haksız da sayılmazlar!

Devlet Bahçeli, 2006'da Mersin'de düzenlenen bayrak mitingine destek veren parti teşkilatlarını 'ya istifa edin gidin ya bu işlere bulaşmayın' diyerek provokasyona alet olmalarını engelledi.

Hatta aynı günlerde ziyaretine gelen emekli bir generalin 'Neden gençlerin meydanlara çıkmasına izin vermiyorsunuz?' diye sorduğunda Bahçeli'nin yanıtı şöyle oldu: 'Sayın Paşam, siz önce çocuğunuzu Kızılay'da İzmir Caddesine çıkarın sonra bu önerinizi değerlendiririz. Bizim gençlerimiz çok acılar yaşadı. Şehitlerimiz var. Binlerce mağdurumuz var. Yeni mağduriyetlere sebebiyet vermek istemiyoruz.'

Ergenekon'un yerinde siz olsanız, sever misiniz Devlet Bey'i...

ŞAMİL TAYYAR - STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*