Bahçelievler'de polis dehşeti!

Bahçelievler'de polis dehşeti!.8144
  • Giriş : 07.08.2008 / 11:29:00

Bahçelievler'de bir polis memuru kendi kendine söylenen bir genci vurdu. Polis, meslektaşları gelene kadar vatandaşların gence yardım etmesini engelledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Genç uzun aradan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bahçelievler'de 2 yıllık polis memuru Mustafa Taştan, yolda yürürken tartıştığı Cem İnci'yi (22) silahla karnından vurarak öldürdü.Tartıştığı bir genci öldürüp arkadaşını rehin alan polis memuru Mustafa Atasoy, sanki katil zanlısı değil de bir kahramanmış gibi tutuklandı. Polis arkadaşları Atasoy'u sarılarak uğurladı.

Bahçelievler'de arkadaşıyla yolda yürürken çarptığı kutu nedeniyle üzeri kirlenen ve “Böyle pisliklerle hep ben mi karşılaşırım” diye söylenen 23 yaşındaki Fatih Cem İnci'nin bu sözleri canına mal oldu. O sırada yanından geçen 27 yaşındaki Çevik Kuvvet Arama Kurtarma Birimi'nde görevli polis memuru Mustafa Atasoy, bu sözleri üzerine alınıp dehşet saçtı. Sivil giyimli olan Atasoy, tartıştığı gence bir el ateş etti. İddiaya göre de yanındaki arkadaşı Recep Ş:'yi rehin alıp ağır yaralanan gencin yanına kimseyi yaklaştırmadı.

YARDIMLARI ENGELLEDİ

Yardım etmek isteyen vatandaşları da vurmakla tehdit etti. Ancak bir süre sonra öfkesi geçti ve olay yerine gelen meslektaşlarına teslim oldu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Fatih Cem İnci, 12 saat sonra hayatını kaybetti. Emniyet'teki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen Atasoy ise, çıkarıldığı mahkeme tarafından “kasten adam öldürmek” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak katil zanlısı Atasoy'un cezaevine götürülürken bileklerine kelepçe takılmadı. Atasoy'u cezaevine götüren meslektaşları da sarılarak uğurladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*