Bahçelievler'de vahşi cinayet (3)

  • Giriş : 23.03.2007 / 00:00:00

Bahçelievler'de, boğazı kesildikten sonra defalarca bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan kadın cesedinin 33 yaşındaki Taybet Görenler'e, kız çocuğunun cesedinin ise 11 yaşındaki kızı Berfin Görenler'e ait olduğu belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Baba Mahsun Görenleri gözaltına alan polis, cinayeti işlediğinden şüphelendiği Taybet Görenler'in yeğeni Ayhan S.'yi yakalamak için çalışma başlattı.
Edinilen bilgiye göre, Yenibosna Merkez Mahallesi Radar Mevkii'ndeki boş bir arsada sabah saatlerinde okula giden öğrenciler kanlar içerisinde 2 ceset gördü. Öğrenciler yakında bulunan bir inşaatın bekçisine gördüklerini anlatırken, güvenlik görevlisi de polisi bilgilendirdi. Olay yerine gelen polis, ceset üzerinde incelem yaptı. Bıçaklanıp boğazları kesilerek öldürüldüğü tespit edilen kadın cesedinin 33 yaşındaki Taybet Görenler'e, kız çocuğunun cesedinin ise 11 yaşındaki kızı Berfin Görenler'e ait olduğu belirlendi.
Olay yerinde Cumhuriyet Savcı'sının incelemesinin ardından cesetler, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Öte yandan, Taybet Görenler'in eşi Mahsun Görenler, gözaltına alınarak Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Baba Görenler, daha sonra Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Polis ayrıca, cinayeti işlediğinden şüphelendiği Taybet Görenler'in yeğeni Ayhan S.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious