Bahçeşehir Dil Okulu kuruldu

  • Giriş : 30.07.2006 / 00:00:00

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Yücel: Amacımız dünya markası olmak

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Dil Okulları'nın eğitimde bir dünya markası olmayı hedeflediğini söyledi.
EF Okulları ve Fort Hays Üniversitesi işbirliğiyle Temmuz 2006'da kurulan Bahçeşehir Dil Okulları ilk aşamada Amerika'da Kansas ve Boston, İngiltere'de ise Londra ve Cambridge'de eğitim verecek. Enver Yücel, Bahçeşehir Dil Okulları'nı eğitimde bir dünya markası olma hedefleri doğrultusunda kurduklarını belirtti. Washington'da SAT ve GMAT kursu veren Uknow Education'dan sonra Bahçeşehir Dil Okulları'yla büyümek istediklerini kaydeden Yücel, şunları söyledi:
"Bahçeşehir Dil Okulları, başta Türk öğrenciler olmak üzere anadili İngilizce olmayan öğrencilere eğitim verecek. Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri de hazırlık eğitimlerini ABD ve Londra'da kurulan Bahçeşehir Dil Okulları'nda alma imkânı bulacaklar. Mesleki İngilizce ile desteklenen programlar öğrencilerin dil becerilerinin gelişim süresinin kısaltılmasının yanı sıra sağladığı sosyal ve kültürel etkileşimler açısından da büyük önem taşıyor."
Bahçeşehir Dil Okulları kayıtları 20 Eylül 2006 tarihinde başlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious