Bakan, Trabzonspor kampında şov yaptı

Bakan, Trabzonspor kampında şov yaptı.13548
  • Giriş : 10.07.2008 / 22:17:00

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, beraberindeki milletvekilleriyle birlikte ziyaret ettiği Trabzonspor kampında top oynayıp futbol şovu yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor'un Bolu Gerede'de 4 gün önce başlayan kampını ziyaret eden Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, beraberindeki AK Parti'li milletvekilleri ile birlikte bordo mavili takıma başarılar diledi. Kamp yapılan otelin bahçesinde Trabzonlu Hami ve Hakan Kozoğlu ikiz kardeşlerle Futbol oynayan Özak, 6 yaşındaki futbolcuların yeteneğini görünce hayranlığını gizleyemedi.

Özak, kardeşlerden Hami ile paslaştı ve Futbol şovu yaptı. Ailesinin Hami Mandıralı'dan esinlenerek ismini verdiği çocuklarını Trabzonspor'a kazandırmak istediklerini belirten baba Hüseyin Kozoğlu, Bakan'dan destek istedi. Özak, Trabzonspor idmanını izlerken yaptığı değerlendirmede, "Trabzonspor çok transfer yaptı. Kaynaşma dönemi gerekli. Ben inanıyorum ki, kolej takımı havasında önümüzdeki sezona Trabzonspor hazır girecektir. İnşallah bu takımla daha ümitli, daha heyecanlı olacağız. Sonuçlar ne olursa olsun takımımızın yanında olacağız. Toplumumuzun beklentileri büyük. Dünyanın her yanındaki Trabzonlular takımlarının başarılı olmasını istiyor. Trabzon'da Futbol ekmek kadar önemli" dedi.

Özak, "Bir takım çok transfer yapıyorsa takım eksik demektir. Trabzonspor takımında eksikleri tespit etmişler, çok transfer yaptılar. Çok transfer eşittir iyi transfer demek değildir. Yine de genç ve iyi isimler aldıklarına inanıyorum 6-7 yıllık takım oluşturuldu. Kaza bela vermez, hastalık olmazsa bu iş yürür. Fenerbahçeli Deivid sakatlandı. Kendisine geçmiş olsun diyoruz. Aynı şekilde Federasyon Başkanımız Hasan Doğan'ın vefatı da bizi çok üzdü. Kendisinin Türk futboluna kazandırdıkları ortada. Ayrıca büyük projeleri vardı. Avrupa'dan Futbol eğitmenleri getirterek Türk futbolunu yarınlara taşımanın planlarını yapıyordu. Altyapılar her zaman çok önemli. Trabzonspor da öncelikle altyapıdan oyuncular yetiştirmelidir. Çünkü takımdaki Trabzonlu sporcu sayısı azaldı. Şimdi yeniler adaptasyon süreci geçirecek. Ondan sonra takıma direkt katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Trabzonspor'da 61 numaralı formayı Gökdeniz'den sonra kimin giyeceği çok önemli değil. Bu takım geçmişteki efsanevi başarıları yakalamak için
hep birlikte çalışacak. Taraftarların da destek vermesi önemli" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*