Bakan Aksu: Endişeniz olmasın

  • Giriş : 13.04.2007 / 00:00:00

İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, mecliste bugüne dek 3 cumhurbaşkanı seçimi geçirdiğini belirterek, “Bu anayasa ve meclis cumhurbaşkanını seçecek. Kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzon'daki “Çocuk Dostu Şehir Girişimi Toplantısı”na katılan Abdülkadir Aksu, daha sonra Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak ile birlikte, Mimar Sinan İlkoğretim Okulu'nda düzenlenen ve 5 ilköğretim okulunun almaya hak kazandığı “Beyaz Bayrak” töreni ile Esentepe mahallesindeki Trabzon Çocuk Dostu Şehir Parkı'nın açılışına katıldı.

Futbol Federasyonu Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde, İzmir Sokak Ligi takımı ile Trabzon Sokak Ligi karma takımı arasındaki maçın başlama vuruşunu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ile birlikte yapan Aksu ve Özak, daha sonra Trabzon Valisi Nuri Okutan'ı ziyaret ettiler.

Aksu, burada yaptığı açıklamada, Nuri Okutan'ın, Siirt ve Sakarya'da görev yaptığı dönemlerde çok başarılı işlere imza attığını, Trabzon'da da aynı başarısını sürdüreceğine inandığını söyledi.

Ziyaretin ardından AK Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanlığı binasına giden Aksu, burada yaptığı açıklamada, önlerinde 2 seçim olduğunu, bunların birinin cumhurbaşkanlığı, diğerinin de genel seçim olduğunu belirterek, ortaya türlü senaryoların atıldığını bildirdi.

Aksu, olmayan sanal kurumların görüş bildirdiğini ifade ederek, “Amerika'yı yeniden keşfetmesinler. Ben mecliste 3 cumhurbaşkanlığı seçimi geçirdim. Bu anayasa ve meclis cumhurbaşkanını seçecek. Kimsenin endişesi olmasın” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious