Bakan Aksu'nun sucuk keyfi

  • Giriş : 29.09.2006 / 00:00:00

İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Turizm Ticaret ve Sanayi Fuarı'nda ikramları geri çevirmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yapılan toplantı sonrası iftarını toplantının yapıldığı otelde açan Aksu, 13. Van Asya Uluslararası İpekyolu Turizm Ticaret ve Sanayi Fuarı'nı gezdi. Standları dolaşan Aksu'ya sık sık ikramlar yapıldı.
Bakan Aksu, Köye dönüş projesinden sonra UNDP tarafından desteklenen Ülke İçinde Yerinden Olmuş Kişilere Hizmet Götürme Projesi kapsamında Van Valiliği'nin hazırladığı "Van İli Yerinden Olmuş Kişiler Hizmet Sunumuna Dair Eylem Planı Tanıtım Toplantısı'na katıldı. Toplantıya Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Özel Temsilcisi Dr. Walter Kaelin, UNDP Türkiye Temsilcisi Dr. Mamood Ayub, Dışişleri Bakanlığı Çok Taraflı Siyasi İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Hasan Göğüs, UNDP Proje yöneticisi Leyla Şen, Batman, Siirt, Bitlis, Bingöl, Muş, Hakkâri, Ağrı, Diyarbakır, Tunceli, Adıyaman, Elazığ ve Van Valilileri katıldı. Toplantı sonrası iftarını açan Aksu, teravih namazını Ulu Cami'de kıldıktan sonra beraberindeki heyet ile 13. Van Asya Uluslararası İpekyolu Turizm Ticaret ve Sanayi Fuarı'nı gezdi. Fuara gelmeden önce güvenlik önlemlerinin üst seviyede tutulduğu ve içeri girişlerde herkesin üstünün arandığı görüldü.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı fuarda stantları gezen Aksu'ya sucuk, simit, bal, şerbet, şekerleme ve çiğköfte ikram edildi. Lösemili Çocuklar için dernek tarafından açılan standa gelen Aksu, burada 100 YTL bağışta bulundu. Van Belediye Başkanlığı'nın standında mahalli sanatçı ve aşıklar tarafından karşılanan Aksu, burada kendisi için aşıklar tarafından okunan sözleri dinledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious