Bakan Atalay:Çeteleri çökertiyoruz

Bakan Atalay:Çeteleri çökertiyoruz.11928
  • Giriş : 07.09.2008 / 16:32:00

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, "Türkiye'de bütün suç türlerinin altında çeteler var. Biz şu anda o çeteleri çökertiyoruz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatının 3. Olağan Kongresi, Belediye Düğün Salonu'nda yapıldı.

Kongreye Devlet Bakanı Said Yazıcıoğlu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç, parti yöneticileri ve bazı milletvekilleri katıldı.

İçişleri Bakanı Atalay, kongrede yaptığı konuşmada, AK Parti'nin getirdiği en önemli farkın, toplum ile devlet mekanizmaları arasındaki mesafeyi azaltmak olduğunu söyledi. Atalay, Türkiye'de gerçek demokrasinin yeni yeni yerleşmeye başladığını, AK Parti'nin buna hizmet ettiğini söyledi.

Atalay, Türkiye'de asayiş konusunda da önemli mesafeler kaydedildiğini belirterek, tüm suç türlerinde azalma olduğunu bildirdi. Vatandaşın korkusuzca yaşamasını hedeflediklerini ifade eden Atalay, şöyle devam etti:

"Türkiye'de bütün suç türlerinin altında çeteler var. Biz şu anda o çeteleri çökertiyoruz. Türkiye çetelerin, mafya babalarının yönettiği, gösteriş yaptığı bir ülke değildir. AK Parti'nin güvenlik alanındaki en önemli başarısı, çetelerin çökertilmesidir. Güvenlik birimlerimize en önemli talimatımız, 'vatandaşımızı üzmeyeceksiniz, iyi davranacaksınız ama suçun da peşini bırakmayacaksınız' olmuştur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*