Bakan Çelik'ten CHA'ya teşekkür

  • Giriş : 18.09.2006 / 00:00:00

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Antalya'da yapılan 2006-2007 eğitim yılı açılış töreninin internetten canlı olarak yayınlanmasının altyapısını sağlayan Cihan Haber Ajansı'na teşekkür etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katıldı. Tören internet üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, törende yaptığı konuşmada, eğitimde bilgisayarın önemine dikkat çekerek, Milli Eğitim Bakanlığı'nın töreni internet üzerinden canlı olarak yayınladığını belirtti. Bakan Çelik, canlı yayının yapılmasının altyapısını hazırlayan Cihan Haber Ajansı'na teşekkür etti. Bakan Çelik, bu yayının Milli Eğitim açısından önemli bir gelişme olduğunu söyledi.

Cihan Haber Ajansı ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Eğitime Yüzde Yüz Destek" kampanyası çerçevesinde ortak yürüttüğü eğitim haber portalı projesi, Cihan tarafından üretilen haber ve fotoğrafların Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı devlet okullarından ücretsiz olarak takip edilmekte. Sitede yayınlanan haber ve fotoğrafların okul içerisinde hazırlanan yayınlarda kullanılmasına imkan verilmekte. Eğitim haber portalına http://meb.cihan.com.tr adresinden ulaşılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious