Bakan Coşkun ile Mumcu bir arada

  • Giriş : 28.05.2006 / 00:00:00

Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye'nin huzurunu bozmak isteyenlerin olduğunu ama halkın sağduyusuyla bunu başaramayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Coşkun, Bağcılar Olimpik Kapalı Spor Salonunda, Ispartalılar Gönül Birliği Derneği tarafından düzenlenen "1. Ispartalılar Kültür Şenliği"ne katıldı.

Burada konuşan Bakan Coşkun, Türkiye'nin, kısa bir dönem önce layık olmadığı bir şekilde yönetildiğini söyledi. Karanlık ortamda iktidar olduklarını dile getiren Ali Coşkun, "Ülkede güveni yeniden tesis ettik. Enflasyonu tek rakamlara çektik, hayat pahalılığını yendik, faizleri tek rakamlara indirdik." şeklinde konuştu.

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu ise, "Hiç kimsenin tanımadığı bir Ispartalı esnaftım, ama bugün Türkiye'de siyasete yön veren bir politikacı noktasına ulaştım" dedi. Erkan Mumcu, hemşehriliğin, yardımlaşmanın önemini de vurgulayarak, kamuda yapılamayan bazı işlerin dernekleşerek çözülebileceğini kaydetti.

Şenliğin düzenlediği salonda biraraya gelen Ali Coşkun ile Erkan Mumcu'nun birbirlerine karşı samimi davranışları dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious