Bakan Çubukçu CHP'lileri utandırdı

Bakan Çubukçu CHP'lileri utandırdı.16183
  • Giriş : 20.03.2009 / 09:51:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 10:13:17

Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun tokalaşmak istediği CHP'liler içeri kaçtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, memleketi Karaman'da kendisini görünce içeri kaçan CHP'li üyelerin ardından seçim bürosunu ziyaret ederek, seçimlerde başarı dileklerini iletti. Bakan Çubukçu, inceleme ve ziyaretlerde bulunmak için geldiği Karaman'da partisinin il teşkilatında düzenlenen basın toplantısına katılarak bir konuşma yaptı. Konuşmasında AK Parti'nin 7 yıldır iktidarda bulunduğunu hatırlatarak, “Bu sürede hem yerel yönetimlerde hem de iktidarda Türkiye'yi getirdiğimiz nokta ortada. Türkiye dünyanın parlayan yıldızı. Sadece Orta Doğu'da değil, Batı'da da böyle" diye konuştu.

BAKAN'I GÖRÜNCE İÇERİ KAÇTILAR

Çubukçu, toplantının ardından beraberindeki heyetle birlikte İsmet Paşa Caddesi'nde bulunan esnafı tek tek ziyaret ederek, Karaman Belediye Başkan Adayı Kamil Uğurlu'ya destek istedi. Çubukçu, CHP seçim Bürosu'nun önünden geçerken, CHP üyesi 5 kişi ile de tokalaşmak istedi. Önce tokalaşmak isteyen görevliler, içeriden gelen bir ses üzerine tokalaşmadan büroya girdi. Bunun üzerine CHP bürosuna giren Çubukçu, “Arkadaşlar biz sizinle tokalaşmak istedik. Hayırlı çalışmalar dilemek için gelmiştik. Siz, birileri bağırdı içeri kaçtınız. Korkmanıza gerek yok. Kaçmanıza bir anlam veremedim. Hoşgeldiniz demenizi beklerdim” diye konuştu.

ÖNCE BİR HOŞ GELDİN DENİR

Bu sırada bir kadın CHP'li, Bakan Çubukçu'ya, “Bir Karamanlı bakan olarak, Karaman'a kadın sığınma evi niye yapmadınızı” diye konuştu. Bunun üzerine Bakan Çubukçu, “Siz önce Karamanlı bir bakanı karşılayın, bir hoşgeldin deyin” dedi. Ardından bürodan ayrılan Çubukçu, yanında bulunanlara “Muasır medeniyet bu olsa gerek. Şunların yaptığına bak” dedi. Bakan Çubukçu, daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*