Bakan Faruk Çelik'ten suç duyurusu

Bakan Faruk Çelik'ten suç duyurusu.10609
  • Giriş : 28.01.2009 / 17:09:00

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, e-mail adresi yoluyla kendisi tarafından talimat verildiği izlenimi yaratarak talepte bulunan bir kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, son günlerde bakanlık ya da bağlı ve ilgili kuruluşlara, Çelik'in adı kullanılarak internet aracılığıyla çeşitli talimatlar verildiğinin tespit edildiğini bildirildi.

Bu çerçevede, İzmir İŞKUR'a "bilgi@farukcelik.com.tr" elektronik posta adresinden Bakan Çelik tarafından bir talimat verildiği izlenimi yaratılarak talepte bulunulduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik, haksız menfaat temin etmeye yönelik konuyla ilgili detaylı araştırma yaptırmış ve asılsız talep hakkında avukatı aracılığıyla Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuşmuştur. Belirtilen e-mail adresi başta olmak üzere, bu ve benzeri şekilde yapılan hiçbir talebin yerine getirilmemesi, bu şekilde gelen taleplerle ilgili, bakanlık ya da bağlı ve ilgili kuruluşlardaki yetkili mercilere başvurulması gerekmektedir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*