Bakan Güler Ordu'da vatandaşlarla bayramlaştı

Bakan Güler Ordu'da vatandaşlarla bayramlaştı.11110
  • Giriş : 20.12.2007 / 14:24:00

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Mehmet Hilmi Güler, ''PKK ile mücadelede herkes Türkiye'nin kararlığını ve gücünü anlamıştır, herkes ayağını denk alsın'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kurban Bayramı dolayısıyla Ordu'da bulunan Güler, vatandaşlarla bayramlaştı, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Güler, ilk olarak bir düğün salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Bayramlaşma töreninde, Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl, AK Parti Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Celal Cürek, Belediye Başkanı Seyit Torun, Emniyet Müdürü Sezai Boran ve daire müdürleri hazır bulundu.

Daha sonra Ahmet Cemal Mağden Huzurevi ve Yetiştirme Yurdunda yaşlılar ve çocuklarla bir araya gelen Bakan Güler, yaşlılara karanfil ve çeşitli hediyeler dağıttı.

Yaşlılarla tek tek ilgilenerek sorunlarını dinleyen Güler, yuva ziyaretinde de çocuklara çikolata ve oyuncak verdi.

Ardından İl Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Güler, bu ziyaretleri sırasında, terörle mücadeleye kararlılıkla sürdüreceklerini ifade ederek, ''PKK ile mücadelede herkes Türkiye'nin kararlılığını ve gücünü anlamıştır, herkes ayağını denk alsın'' dedi.

Ordu Çocuk ve Doğum Hastanesini ziyaret eden Güler, hastalara karanfil ve oyuncaklar dağıttı.

Çocuk ve Doğum Hastanesi Başhekimi Neşide Tanrıverdi'den hastanenin durumu hakkında bilgi alan Bakan Güler, hastalara ''geçmiş olsun'' dileklerinde bulundu, ''Hastane için ne gerekiyorsa yapılacaktır'' dedi.

Bakan Güler, bayramların kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörü anlayışının egemen olduğu, güzel duyguların paylaşıldığı özel günler olduğunu belirterek, ''Allah hepimize nice bayramlar göstermeyi nasip etsin'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious