Bakan Günay: Çok üzgünüz

Bakan Günay: Çok üzgünüz.9174
  • Giriş : 27.03.2009 / 18:25:00

Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 6 kişinin içinde bulunduğu helikopterin enkazına ulaşılmasına ilişkin, "Demokrasi zor bir iş koşturmak gerekiyor bunun ağır bedellerinden birisini ödedik" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bakan Ertuğrul Günay korucuların helikopter enkazına ulaşmasının ardından yaptığı açıklamada "Hepimiz çük üzgünüz şu saate kadar Allah'tan ümit kesilmez tesellisiyle belki yaşayan bir iki arkadaşımız düşüncesindeydik ama galiba bu hayalin boş olduğu ortaya çıkıyor.

Bütün milletimizin üzüntüsünü paylaşıyorum her meslek grubundan arkadaşımız var, milletvekili var muhabir var içlerinde, milletimize başsağlığı sevenlerine sabır diliyorum" diye konuştu.

"Demokrasi zor bir iş, seçim bunlarla uğraşmak koşturmak, bunlar zor işler bunun ağır bedellerinden birisini ödedik, bu acımızı unutmayalım rahmet diliyorum" diyen Bakan Günay, enkazın arama çalışmalarında herhangi bir zafiyet olmadığını savundu.

Günay, "Başlangıçtan itibaren İçişleri Bakanımız ordaydı, Başbakanımız oraya gitti, herhangi bir zafiyet olduğunu sanmıyorum ama kötü hava şartları bu kadar gecikmeye sebep oldu" diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile beraber kısa süre önce Antalya'ya gittiklerini belirterek, Yazıcıoğlu'nun yakın dostluğundan söz edip, yakınlarına sabır diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*