Bakan Kavaf'ın 'Karşılama' isyanı

Bakan Kavaf'ın 'Karşılama' isyanı.6960
  • Giriş : 17.05.2009 / 21:02:00

Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf da memleketi Denizli'de kendisini davullu zurnalı törenle karşılayan protokol kalabalığına isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, şehir girişinde protokolün kendisini karşılamasını istemediğini, her şeyin makul ölçülerde olması gerektiğini söyledi.

Kabine değişikliği sonrası Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın yerine getirilen Kocaeli Milletvekili Nihat Ergün'ün ilde karşılama kuyruğuna karşı çıkışına Bakan Kavaf destek verdi. Hafta sonu özel bir hastanenin açılışı için memleketi Denizli'ye ikinci kez gelen Kavaf, protokol karşılamasıyla ilgili gazetecilerin sorusu üzerine, "Nihat Ergün memleketine ilk gittiğinde tabi bakanlık sevinciyle o karşılama hazırlanmış olabilir. Ama bundan sonrası için iş yapacağız. İş yapmak için bu makamlardayız. İşin formalite kısmına boğulmamak lazım, makul olanda kalmak lazım." dedi.

Kendisinin de bugün vali ve belediye başkanını aradığını vurgulayan Kavaf, "Doğrudan belediyeye geçeceğiz. Burada toplanalım dedim. Şehrin girişinde karşılama istemediğimi söyledim. Doğru ve makul olanı bu." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*