Bakan Kavaf'tan yurtlara baskın ziyaret

Bakan Kavaf'tan yurtlara baskın ziyaret.15281
  • Giriş : 20.05.2009 / 11:24:00

Kadın ve aileden sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, Ankara'daki çeşitli sosyal hizmet kurumlarını habersiz ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Habersiz ziyaretler sürecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kavaf, ilk olarak Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki Saray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne giderek, özürlülerin hizmet aldığı mutfak, yatakhane, revir gibi üniteleri denetledi. Kurumdaki özürlülerle de yakından ilgilenen Bakan Kavaf, yetkililerden merkezle ilgili bilgi aldı.

Sosyal hizmetlerin yeni hizmet modellerinden biri olan Saray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi kampüsündeki engelsiz yaşam merkezlerinde de incelemelerde bulunan Kavaf, özürlü çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Kavaf, daha sonra Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Huzurevinde kalan yaşlılarla tek tek ilgilenen Bakan Kavaf, daha sonra da Atatürk Çocuk Yuvası tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen gençlik şölenine katıldı.

Selma Aliye Kavaf'ın önümüzdeki günlerde de sosyal hizmet kurumlarını haber vermeden inceleyeceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*