Bakan Şahin oyunu Antalya'da kullandı

Bakan Şahin oyunu Antalya'da kullandı.12530
  • Giriş : 29.03.2009 / 11:57:00

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'de demokrasinin daha da güçleneceğine inandığını belirterek, halkın demokrasiye ve çok partili siyasi hayata sahip çıktığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakan Şahin, Antalya'da Yeşilbahçe Mahallesi'ndeki Atatürk İlköğretim Okulu'nda oy kullandı.

AK Parti Muratpaşa belediye başkan adayı Orhan Tolunay ile okula gelen Şahin, bir süre sıra bekledikten sonra 1384 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Bakan Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının vefatı nedeniyle buruk bir seçim yaşandığını ifade etti.

Şahin, ''Bu acının gölgesinde seçim yapıyoruz. O nedenle içimizde burukluk var. Her şeye rağmen Türkiye'de demokrasinin daha da güçleneceğine inanıyorum. Halkımız demokrasiye, çok partili siyasi hayata sahip çıkıyor. Bu mahalli seçimlerin başarılı hizmetlere vesile olmasını diliyorum'' diye konuştu.

Seçim sonucu ortaya çıkacak milli iradeye herkesin saygı duyması gerektiğini kaydeden Şahin, ''Önemli olan ülkemizin kalkınmasıdır, sorunlarının çözülmesidir, halkımızın refah seviyesinin yükseltilmesidir. Her seçimin buna katkıda bulunması gerekir'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*