Bakan Tüzmen: 29 Mart bir milat!

Bakan Tüzmen: 29 Mart bir milat!.13342
  • Giriş : 06.03.2009 / 15:54:00

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, yerel seçimleri önemsediklerini belirterek ''29 Mart bir milat. Bunu çok iyi değerlendirin'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kürşad Tüzmen, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Eyiceoğlu'nun seçim çalışmasına destek vermek üzere geldiği Mersin'de, Bağcılar Beldesi Sarıibrahimli köyünü ziyaret etti.

Mersin'e yıllardır hizmet getirilmediğini ve insanların uyutulduğunu öne süren Tüzmen, ''Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. Mersin'de yerel yönetimleri alarak en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız'' dedi.

Mersin'in en büyük sorunlarından birinin işsizlik olduğuna dikkati çeken Tüzmen, şunları kaydetti:

''İşsizliği çözmek için yatırım olmalı. Yatırım nasıl olur? Yatırım yabancı sermayenin gelmesi ile olur. Maalesef, Mersin'de yerel yönetimler kentin tanıtımını iyi yapamamışlar. Bu nedenle işte size fırsat. 29 Mart bir milat. Bunu çok iyi değerlendirin. Değerlendirin ki, bakın o zaman kentin tanıtımı nasıl yapılıyor, yabancı sermaye nasıl getiriliyor. İşte o zaman işsizliğe çözüm bulunur.''

AK Partili belediye başkanlarının yönetimde olduğu kentlerde insanların en iyi hizmeti aldığını belirten Tüzmen, ''Mersin'de yaşanan bir çöp yeri sorunu vardık. 6 ay içerisinde ''çöp sorununu çözeceğim diye söz verip yerine getirdik. Vatandaşlarımız en iyi hizmetin gelmesi için AK partili adayları tercih etmesini istiyorum'' diye konuştu.

Bakan Tüzmen, konuşmasının ardından Huzurkent Ulu Camisi'nde cuma namazı kıldı, daha sonra bir şirketin yemeğine katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*