Bakan Tüzmen'i şaşırtan makam aracı

Bakan Tüzmen'i şaşırtan makam aracı.14681
  • Giriş : 18.04.2009 / 12:04:00

Devlet Bakanı Tüzmen, Mersin'in Aydıncık ilçesini ziyaret etti. belediye binasının önündeki 1990 model Ford Taunus marka otomobilin Belediye Başkanının makam aracı olduğunu öğrenen Tüzmen çok şaşırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Mersin'in Aydıncık ilçesini tarım ve turizmde ciddi gelirler elde eden bir ticaret merkezi haline getireceklerini söyledi.

Bakan Tüzmen, Aydıncık'ta Kaymakam Özgür Körükçü'yü ziyaret ederek, brifing aldı. Tüzmen, burada yaptığı konuşmada, “tertemiz denizi, eşsiz doğası ve el değmemiş güzellikleriyle Aydıncık'ın potansiyelini harekete geçireceklerini” söyledi.

Tüzmen, daha sonra AK Parti'den belediye başkanlığına seçilen Ferhat Aktan'ı da ziyaret etti.

Bu sırada, belediye binasının önünde bulunan 1990 model Ford Taunus marka otomobilin Belediye Başkanı Aktan'ın makam aracı olduğunu öğrenen Tüzmen, başkan ile otomobilin önünde hatıra fotoğrafı çektirerek, “Bu durum nadir karşılaşılan bir durumdur” şeklinde konuştu.

29 Mart yerel seçimlerinde kendilerini tercih eden seçmenlere teşekkür eden Bakan Tüzmen, şunları kaydetti:
“Biz Mersin'in tamamını kalkındırmak istiyoruz. Bunu yaparken isterdim ki belediyelerde de geniş vizyonlu yöneticiler olsun. Ama halkın tercihine saygı göstermemiz gerek. Halkımız tercihini bizden yana kullanmış olsa da olmasa da Mersin'i biran önce kalkındırmanın hesaplarını yapıyoruz.”

Kürşad Tüzmen, daha sonra partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*