Bakan yeğeni dehşet saçtı!

  • Giriş : 07.09.2007 / 13:38:00
  • Güncelleme : 07.09.2007 / 14:47:33

Rus kızlardan olumsuz yanıt alınca silahına sarılıp iki kişiyi vurdu!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eski Adalet Bakanı yeni Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in infaz koruma memuru yeğeni Utku Çiçek, arkadaşı Adil Yılmaz'la birlikte gittiği pavyonda silahla kavgaya karıştı. Çiçek, Yılmaz'ın silahıyla iki kişiyi yaraladı.

Edinilen bilgiye göre; bir cezaevinde infaz koruma memuru olarak görev yapan Utku Çiçek, geçen cumartesi, arkadaşı Adil Yılmaz'la birlikte Küçükesat'taki Barby Show isimli pavyona gitti. Çiçek ve Yılmaz, pavyonda çalışan Rus asıllı iki revü kızıyla gece birlikte olmak istediler, olumsuz yanıt alınca da kavga çıkardılar. Çıkan kavgada Çiçek, şef garson Mehmet Karakaş'ı kasığından Ömer Güleç'i de bacağından vurdu.

Yaralı iki garson hastaneye kaldırılırken; Çiçek ve Yılmaz, Çankaya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyette ifadesi alınan Çiçek ve Yılmaz'ın durumu nöbetçi savcıya bildirildi.

Ancak nöbetçi savcı, Çiçek ve Yılmaz'ın adliyeye bile sevk edilmesine gerek görmeden serbest bırakılmalarına karar verdi. Olay yeğen Çiçek infaz koruma memuru olduğu için Adalet Bakanlığı'na, arkadaşı Yılmaz ise öğretmen olduğu için Milli Eğitim Bakanlığı'na rapor edildi.

RADİKAL

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious