Bakan Yıldırım'dan geri çekilme şartı

Bakan Yıldırım'dan geri çekilme şartı.11833
  • Giriş : 21.12.2008 / 12:08:00
  • Güncelleme : 21.12.2008 / 12:08:58

Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği'nin gecesine katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, hemşehrilerine siyasetteki gideceği son noktayı anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Ümraniye'deki Vals Düğün Salonunda düzenlenen geceye, eşi Semiha Yıldırım ile gelen Bakan Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, bu güzel gecede hemşehrileriyle hasret giderme fırsatı bulduğunu söyledi.

Bu gecenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Yıldırım, şöyle konuştu:

''Bugün birçok programa katıldım. Gittiğim her yerde tüm hemşehrilerimiz hizmetlerden memnun. Yeni yeni hizmetler bekliyorlar. Memnuniyetlerini ifade ettikçe, biz de bundan güç alıyoruz. Bize yeni hizmetler için enerji veriyorlar. 6 yıldır milletin desteğiyle görev yapıyoruz. Haberleşmeden ulaşıma, her türlü görevi birer birer yaparak bugünlere geldik. Bu sevgi seli, bu destek olmazsa hiçbir şey olmaz. Bizi zor günlerde başarıya ulaştıracak bu tablodur.''

''Ülkemizin yapılacak daha çok işi var. Siz ne zaman 'yeter' derseniz, biz o zaman kenara çekiliriz'' diyen Yıldırım, ''Siz 'devam' dediğiniz sürece, durmak yok yola devam. Hükümetimizin, bakanlığımızın hizmetlerine baktığınızda, 81 vilayetimizde yaptığımız hizmetlerin daha azını belki de Erzincan'a yaptık. Erzincan da bizim, Hakkari de bizim, Antalya da bizim. İstiklal mücadelesini nasıl başardıysak, istikbal mücadelesini de başaracağız'' şeklinde konuştu.

Bakan Yıldırım, daha sonra doğum günleri aynı olan kardeşi Bünyamin Yıldırım'la birlikte, dernek yönetimince hazırlanan doğum günü pastasını kesti.

Gecede ayrıca, 100 kilometre hızla giden motosiklet üzerinde 20 kilometre boyunca zurna çalarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Bahattin Keklik, salonda motosikletiyle gösteri yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*