Bakan'a çubuk kraker benzetmesi

  • Giriş : 30.07.2007 / 18:08:00

Programın yayından kaldırılma kararı üzerine, bu konuda şikayetçi olan bakan Nimet Çubukçu'nun ismini dillerine doladılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yayınlanmaya başlandığı günden beri halkın büyük tepkisini çeken ve bu konudaki şikayetler nedeniyle yayıncı kanal tarafından erken final yaptırılması kararlaştırılan 'Güzel ve Dahi' programının finalinde jüri ve sunucular bu kararda etkili olan kişilere kin kustular.

Programın jürisinde yer alan gazeteci Yurtsan Atakan, işi daha da ileri götürerek, program hakkında şikayette bulunan Bakan Nimet Çubukçu'nun ismiyle dalga geçti. Çubukçu'nun ismini hatırlamadığını söyleyen gazeteci Atakan, bakan Çubukçu'dan; "Çubuklu mu, çubuk kraker mi neyse işte o" diye söz etmesi programın sadece yarışmacılarında değil, jürisinde de bir seviye sorunu olduğunu gözler önüne serdi.

Programın amacının zıt kutupların bir birlerine bir şeyler öğretmek olduğu açıklanmasına rağmen, jüride yer alan bir gazetecinin, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı'nın adını bilmediğini iddia etmesi de ayrı bir tartışma konusu olmaya aday.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious