Bakanlar Kurulu kararları

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Şanlıurfa'nın Merkez İlçesi Çamlıdere Bucağı,Yeşilköy Köyü, Dikincik (Harçerbel) bağlısı Denizci adıyla bağımsız köy haline getirilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Bakanlar Kurulu kararlarına göre; Sulama Alanlarında Arazi Düzenlenmesine Dair Tarım Reformu Kanunu uyarınca Uygulama Alanı ilan edilen Şanlıurfa İli, Merkez İlçe, Çamlıdere Bucağı, Yeşilköy Köyü, Dikincik (Harçerbel) bağlısı Denizci adıyla bağımsız köy haline getirilecek.
Öte yandan; kamu iktisadi teşebbüsleri ve bağlı ortaklıklarına ait bazı kadrolarda değişiklik yapıldı.
28 Ocak 1964 tarihli Ek Protokol ve 16 Kasım 1982 tarihli Protokol ile tadil edilmiş olan Nükleer Enerji Alanında Üçüncü Kişi Sorumluluğuna İlişkin 29 Temmuz 1960 tarihli Paris Sözleşmesinin uygulama alanı, OECD Konseyi tarafından hazırlanan Beyan'a uygun olarak Hong Kong Özel İdari Bölgesi'ni kapsayacak biçimde tespit edilecek.
Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına İlişkin Esaslar'ın yürürlüğe konulmasına ilişkin 29 Kasım 2005 tarihli ve 2005/9809 sayılı Kararname yürürlükten kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious