Bakanlar vatandaşla oruç açtı

Bakanlar vatandaşla oruç açtı.11403
  • Giriş : 13.09.2007 / 21:49:00
  • Güncelleme : 13.09.2007 / 21:52:42

Devlet Bakan Binali Yıldırım ve Eroğlu, vatandaşlarla ilk iftarını yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, oruçlarını, Erzincan Belediyesi tarafından düzenlenen programla birlikte Aş Evi'nde açtılar.

Ulaştırma Bakanı ve AK Parti Milletvekili Binali Yıldırım ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, bugün (13.09.2007) Erzincan'da yaptıkları ziyaretlerden sonra helikopter ile Erzincan'ı gökyüzünden incelediler. Havadan yapılan incelemelerden sonra iftar vaktinin yaklaşması ile birlikte Erzincan Belediyesi Aş Evi'ne gelen Bakan Yıldırım ve Bakan Eroğlu vatandaşlarla birlikte iftar yaptılar.

Vatandaşlarla birlikte yemek kuyruğundan yemeklerini alan bakanlar, ezanın okunması ile birlikte oruçlarını açtılar. Düzenlenen programa Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu'nun yanı sıra AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Mehmet Buyruk ve kamu kurum ve kururluşların müdürleri va vatandaşlar katıldı. Yenilen yemeğin ardından namaz kılamaya giden bakanlar namazın ardından çay içtiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious