Bakanlıklarda yeni atanan isimler

Bakanlıklarda yeni atanan isimler.12196
  • Giriş : 07.12.2008 / 21:14:00
  • Güncelleme : 07.12.2008 / 21:14:25

Bazı bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kararlara göre, Kırıkkale Bayındırlık ve İskan Müdürlüğüne, Şırnak Bayındırlık ve İskan Müdürü Mehmet Sevmiş, Şırnak Bayındırlık ve İskan Müdürlüğüne Abdulvahap Güven, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Başmüfettişliklere ise Müfettiş Ziya Paltun ve Yalçın Karagözlü atandı.

Et ve Balık Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine aynı yer Genel Müdür Yardımcıları Muhammet Kaya ve Ahmet Uçar ile Kerem Akgündüz getirildi.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürü Doç. Dr. Masum Burak'ın atanmasına ilişkin karar da Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Aktaş, Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Bahri Mancar atandı.

Çevre ve Orman Bakanlığı Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcılığına Ankara Meteoroloji Bölge Müdürü Ali Karataş, Kars Meteoroloji Bölge Müdürlüğüne Abidin Aydın getirildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkan Yardımcısı Ali Alat ise başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*