Bakım yapmaya geldiler hırsızlık yaptılar

  • Giriş : 19.09.2006 / 00:00:00

Samsun'un Bafra İlçesi'nde ki Nafiz Kurt Devlet Hastanesi'nin yakıt tankını kontrole gelen 4 kişi, tanktaki 4 ton fuel oil'i çaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü'nden aldıkları görevlendirme yazısıyla Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi'ne giden bir petrol şirketinin elamanları, yakıt tankı, kalorifer kazanı ve bacaların temizliğini yapmak istedi. Kazanın ve bacaların temizliğini yapan 4 işçi, daha sonra yakıt tankında bulunan 4 ton fuel oil'i çekerek 44 FD 174 plakalı tankere yükledi.

Temizledikleri tankın içinin boş olmasına rağmen ibresini de bozup dolu gibi görünmesini sağlayan işçiler, Turgut Ertunç (25), Arif Öztürk (19), Nevzat İnce (26) ve şoför Mehmet Altunkaya (25) olaydan sonra ilçeden ayrıldı.
Hastane Müdürü Hüseyin Alkan'ın (25) olayı farkedip polise haber vermesi üzerine, 4 işçi ile birlikte şirketin muhasebe müdürü olan 23 yaşındaki Melahat K. da gözaltına alındı. Konuyla ilgili soruşturma sürerken, hırsızlık olayı hakkında bilgisi olduğu ileri sürülen ve ortadan kaybolan şirket sahibi Ali Fuat K. (33), Ali A. ve Gül Ö. için arama emri çıkarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious