Bakırköy'ü ayağa kaldıran patlama

Bakırköy'ü ayağa kaldıran patlama.8254
  • Giriş : 04.10.2008 / 09:47:00

Bakırköy'de 5 katlı bir binanın üçüncü katında patlama meydana geldi. Dairede meydana gelen patlama, mahalle sakinlerine bomba paniği yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Patlama nedeniyle çevredeki daireler hasar gördü, mahalle sakinleri bomba paniği yaşadı. Patlamanın gaz sıkışması nedeniyle meydana geldiği tahmin ediliyor.

Edinilen bilgiye göre, Cevizlik Mahallesi Mektep Sokak 44 numarada sabah saatlerinde büyük bir patlama meydana geldi. Apartmanın üçüncü katında gaz sıkışması sonucu meydana geldiği tahmin edilen patlama sonrası sokakta büyük panik yaşandı. Patlama ile birlikte üçüncü kattaki dairenin duvarı yıkıldı. Aynı binanın alt ve üst katındaki daireler ile çevredeki bazı dairelerin camları kırıldı. Patlama sırasında evde kimsenin bulunmaması ve sokağın boş olması büyük bir faciayı önledi. Patlamanın ardından büyük bir panik içersinde sokağa fırlayan vatandaşlar kısa süreli şok yaşadı. Patlama sonrası adrese itfaiye, İGDAŞ ve sağlık görevlileri sevk edildi. Bomba uzmanı ekip ise inceleme yapmak üzere olay yerine geldi.

Bu arada pijamaları ile sokağa fırlayan mahalli sakinleri, "Çok büyük bir gürültü ile patladı. İlk önce bomba olduğunu sandık. Binalarımız sallandı. Aşağı indiğimizde olayın ne olduğunu anladık." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*