Bakkal: "Takımımdan eminim"

Bakkal:
  • Giriş : 25.03.2009 / 12:19:00

Denizlispor'un teknik direktörü Mesut Bakkal, 6 haftadır mağlup olmadıklarını, ligi rahat bir konumda bitirmeyi hedeflediklerini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakkal, Haluk Ulusoy Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Sivasspor maçını kazanarak, çıkışlarını sürdürmek istediklerini belirtti.

Antalya'da 10 gün kampa girip güzel bir hazırlık dönemi geçireceklerini ifade eden Bakkal, ''Antalya'da iki maç yapacağız. Takımdaki sakat futbolcuların düzelmesi, oynamayan oyuncularımızın durumun görmek için bu maçlar faydalı olacak. Ondan sonra da Sivasspor maçına hazırlanacağız. Takımın gidişatı iyi. 6 haftadır mağlubiyetimiz yok. Sivasspor maçı ile çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz'' dedi.

Şampiyonluk mücadelesi veren takımların durumunun kendilerini ilgilendirmediğini kaydeden Mesut Bakkal, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Başka takımların durumu, şampiyonluk mücadelesi yapan takımlar bizi ilgilendirmiyor. Biz bu sene ligi rahat bir konumda bitirmek istiyoruz. Onların ne yaptığı, ne yapacağı bizi ilgilendirmiyor. Bütün takımlar, bizim yenmemiz gereken takımlar. Kendi işimize bakıyoruz. Antalya kampına, Ümit Milli Takım kampında olan Güray ve Cenk ile Bosna Hersek Milli Takım kampına giden Angelov katılamayacak. Sarı kart cezalısı olan Angelov, Braga ve Burak, Sivasspor maçında görev alamayacak. Antalya kampında bu oyuncuların yerine oynatmayı düşündüğüm futbolcuların durumunu değerlendireceğim.''

Futbolcu Engin Memişler de 6 haftadır yenilgilerinin bulunmadığını, 4 galibiyet ve 2 beraberliğin iyi bir çıkış olduğunu, milli maç için verilen arayı en iyi şekilde değerlendirerek Sivasspor maçına hazırlanacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*