'Balaman neden dışarıda, Başbakan ne yapıyor'

  • Giriş : 11.02.2006 / 00:00:00

Isparta Belediyesi makam odasında darp edilen Zaman gazetesi muhabiri Mustafa Altıntaş'ın annesi Melahat Altıntaş, Belediye Başkanı Hasan Balaman ve olaya karışanların neden hala tutuklanmadığını anlayamadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mustafa Altıntaş'ın sağlık durumu giderek düzeliyor. Kaburgalarında kırıklar ve çatlaklar olan Altıntaş'ın annesi ise yanından bir an olsun ayrılmıyor. Gözü yaşlı anne oğluna yşapılan bu hareketi içine sindiremediğini söylüyor. Anne Melahat Altıntaş, "Oğlum sessiz, sakin biridir. Şimdiye kadar kimseyle kavga ettiğine bile şahit olmadım. Yavrumu öldüresiye dövmüşler. Bunları yapanlara yazıklar olsun." diyor.

Başkan Balaman'ın neden hala dışarıda olduğunu anlamakta güçlük çektiğini belirten Anne Altıntaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuya el atmasını istedi. Suçluların cezalandırılmasını beklediklerini anlatan Altıntaş, "Orada kavgayı ayırmaya çalışanlar olmasaydı benim oğlum bugün yaşamıyor olabilirdi. Yetkililerin konunun üzerinde biraz daha titiz durmasını istiyoruz. Suçluların cezalandırılmasını istemek çok mu? Başbakan ne yapıyor? Balaman neden hala dışarıda?" açıklamalarında bulundu.

Darp edilen muhabir Mustafa Altıntaş, kendisine verilen destek karşısında son derece mutlu olduğunu söyledi. Başkan Balaman'ın 'önce muhabir bana vurdu' açıklamalarına üzüldüğünü anlatan Altıntaş, "Olay tamamen AK Parti İl Başkanı Abdullah Gülcemal'in anlattığı gibi cereyan etmiştir. Benim kendisine fiili her hangi bir müdahalem olmamıştır. Zaten ilk yumruğu yediğimde koltukta oturuyordum. Ardından yaşananları ise hatırlamıyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious